AGT Parke çeşitleri sağlıklı ve doğal ürün yapısından kaynaklı olarak parke sektörünün lider markalarından birisidir. AGT, ürün ve hizmetleriyle ulaştığı her noktada insana ve insan sağlığına değer veriyor. Kullandığı ham maddelerden üretim koşullarına kadar bütün süreçte insan sağlığını öncelikli görüyor. Kullandığı ürünler ve kalite bazında incelediğin de sınıfında en iyi marka konumunu alıyor.

İnsan Odaklı Parkecilik

AGT Parke için sadece nihai müşteri memnuniyeti değil, çalışan ve iş ortaklarının memnuniyeti de oldukça önemli:

– Üretim tesislerinde iş güvenliği, çalışma koşulları vb. konular üzerinde oldukça hassas davranılıyor.

– Tüm iş ortaklarına satış sonrası hizmet ve teknik destek verilerek kurum dışı paydaşların her zaman yanında yer alınıyor.

Gelişim ve kalite odaklı Parkecilik

AGT Parke sürekli gelişime, AR-GE ve ÜR-GE destekli üretime odaklı çalışır. Etkileşim halinde olduğu herkes için en mükemmel çözümleri sunar. Şartlar ne olursa olsun, %100 AGT kalitesiyle hizmet verir. Üretimin ilk aşamasında başlattığı bu kalite anlayışını satış sonrası hizmetinde de sürdürür.

AGT’nin sahip olduğu 327 adet ürün bazlı koruma ve 19 adet patent/faydalı model tescili, odaklandığı hedefin en net göstergelerinden biridir.

AGT’nin laminat parke koleksiyonu;

Bella Parke Serisi

Bella ile yenilik artık çok ekonomik…

Bazen, bir çiçek gibi ufacık bir detay bile ortamın havasını değistirir. Bella serisinin parkeleri de bu minik detaydan esinlendi. Bella serisi ile yenilik, artık çok ekonomik.

Natura Parke Serisi

Doğanın güzelliğinden ilham alan ve doğal malzemelerle hayat bulan Natura Parke Serisi’nin tasarımlarında ağaçların renk ve dokusundan yararlanılıyor. 16 farklı renk seçeneği ve timberland yüzey dokusundan oluşan koleksiyon, tüm yaşam alanlarına ayrı bir enerji ve ışık katıyor.

Concept Parke Serisi

AGT Concept 10 mm Parke’nin renk isimleri, moda şehri Milano’dan esinlenerek seçildi. Dünyanın modasını evinize taşımak için, yeni Concept serisiyle tanışın.

Legno Lamine Serisi

Her eve uygun ağaç tipleri ve 14 mm kalınlığı ile fark yaratan Legno Parke Serisi, dünya ormanlarından izler taşıyor.