Marangoz ve Mobilya Montaj

Mobilya demek kısaca özetleyecek olursak oturduğumuz, yemek yediğimiz, ayaklarımızı bastığımız alanımızı güzelleştirmek adına kullandığımız eşyalara verilen isimdir. Bunlara sandalye, masa, koltuk, dolap, raf, kitaplık ve yatak gibi örnekler verebiliriz. Kısaca özetleyecek olursak bu şekilde bir giriş yapabiliriz ancak mobilya hakkında detaylıca konuşacak olursak yaşam alanımızdan tutunda tarz, duygu, düşünce, hayaller gibi birçok durumu da içerisine ekleyip şekillendirmemiz gerekmektedir. Herkesin bir bir mobilya hayali vardır. Mobilyanın sınırları olmayan uçsuz bucaksız bir hayaldir diyebiliriz.

Mobilyalar insanların hayalleri v zevkleri üzerine tasarlanan emek verilen eşyalardır. Bazen hayallerimiz doğrultusunda yanlış kararlar verebiliriz. Olması gerekenden daha farklı bir eşya istediğimiz zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Örneğin masalar genellikle dayanıklı olması için 4 bacaklı ve ortadan destekli olarak üretilirler. Ancak hayaller işin içine girdiğinde tasarım ve dayanıklılık arasında seçim yapmamız gerekir. Zevkin baskın geldiği durumlarda dayanıklılık sorunu ortaya çıkar. Bunun sonucunda mobilyalarımızda kırılma bozulma gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşırız. Bu durumlarda Bostancı marangoz mobilya montaj servisimiz ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kırılmış, onarılması gereken ya da kurulumu yapan mobilyalarınıza ister evinizde isterseniz bize getirerek hizmet alabilirsiniz. Kırık sandalye, koltuk tamiri, kapı kırığı ve göçüğü gibi durumlarda bizi arayabilirsiniz. Mobil ekiplerimizle her zaman hizmet vermeye açığız.

Ayrıca Bostancı marangoz firması olarak mobilyalarınızın kurulumunu ve montajını özenle yapıyoruz. Marangozluk, kurulum ve montaj işlerinizin tamamını profesyonel ekibimizle birlikte yapıyoruz.

Masa tamiri, tadilatı gibi durumlarda bostancıda sizlere mobil hizmet verecek ekibimizi yönlendirebiliriz.

 

Benzer Yazılar